Flormar Passionate Dots Invisible Powder | Matlaştırıcı ve Sabitleyici Pudra

essence markasının toz pudrasından memnun kalmamıştım. Yüzüme uyguladığımda sanki un sürmüşüm gibi beyazlık bırakıyor, eşit dağılmıyordu. Flormar'ın Passionate Dots koleksiyonundaki toz pudrasını sevdiğim için, bir tanede çekiliş için almıştım. Bu koleksiyonun ambalajları çok hoşuma gidiyordu. Kırmızı siyah uyumu çok tatlı. Öyle ki, yine bir çekilişimde bu koleksiyonun far paletini vermiştim.

flormar transparan pudra
makyajodamm
Bu şekilde bir ambalajı var. Kapağı açtığımızda bizi pofidik bir puf karşılıyor. Pufun altında ise, koruma bandı vardı. 

flormar sabitleyici
makyajodamm
Puf ile hiç uygulamadım, fırça ile kullanmaya alışkın olduğumdan o şekilde devam ettim. Çok fazla tozuttuğu için dikkatli kullanmakta fayda var. Kıyafetlerinize bulaşıp un kurabiyesi gibi yapabiliyor sizi. Hafif vurarak kapağa toz pudrayı alıyorum ve fırçamı çok hafif değdirip çekiyorum. Ürün fazlasını ise, fırçamı sallayarak alıyorum. 

Uyguladığımda cildimle bütünleşiyor ve t bölgemdeki yağlanmayı kontrol edebiliyor. Cildimi kuru kuru göstermediği içinde bir kez daha sevdim. İnce yapılı ve belli belirsiz görüntüsü gayet hoş. Devamlı elimin gittiği ürünlerden oldu. 20,25tl fiyatı olmasına rağmen sık sık indirimler olduğu için 6tl gibi bir fiyata sahip olabiliyorsunuz ki, ben de bu fiyata almıştım. Şu anda hala indirimde. Almak isteyenler varsa tavsiye ederim.

makyajodamm

6 yorum:

 1. Bu pudrayı seviyorum, tam bir transparan pudra, hatta yazısınıda yazmıştım, sınırlı üretim olmasa her yerde bulunsa süper olurdu..

  YanıtlaSil
 2. Ay ben de bayılıyorum bu pudraya. Indirim ne zamana kadar devam edecek? Bilginiz var mı ?

  YanıtlaSil
 3. Ben de çok severek kullanıyordum ama GOSH'un pudrası bunu geçti...

  YanıtlaSil
 4. ben essence kullanıyorum çokta memnunum ve 11 tl

  YanıtlaSil
 5. merhaba cnm alıp almamakta kararsız kaldığım bir üründü yazını okuduktan sonra alırım yani.. bloğunu takibe aldım bende beklerim

  YanıtlaSil
 6. Ben de essence kullanıyorum ama bunun görüntüsü çok hoşmuş :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...