Restorex Hızlı Uzama Etkili Şampuan

Restorex Hızlı Uzama Etkili Şampuan, reklamlarda gördükçe merak ettiğim bir üründü. Markette ikili pakette görünce alıp denemek istemiştim. Üzerinde paraben içermediği yazıyor.

hızlı saç uzatma
makyajodamm
Şampuan biraz yoğun kıvamlı, kokusu beni fazla rahatsız etmedi. Hatta ilk zamanlar gayet hoş geliyordu. Çabuk sıkılmasaydım.. İlk kullandığım zamanlarda saçlarımı yumuşattı, krem, açıcı sprey vs. kullanmadan kolayca tarayabildim. 

Daha sonra saçlarımı ağırlaştırmaya başladı. Sırf uzama etkisini merak ettiğim için devam ettiysem de, ikinci şampuanı açmama rağmen 2 kullanımdan sonra artık yeter diyerek bıraktım. 

Sık kullanıma uygun olduğu yazıyor ama ara verip daha sonra dönüşümlü olarak kullanılabilecek bir ürün oldu benim için. Kuaföre saçlarımın uçlarını aldırmaya gittiğimde çabuk uzamış deyince "acaba" demedim değil. Bakım kremi de varmış, fakat göremedim. Eğer görseydim ikisini birlikte kullanmak isterdim. Belki kremi güzeldir bilemiyorum. 

Restorex, Phytosterol içeren bitkisel formül ile saç ve saç derisinin sağlıklı olmasını sağlarken, saçların hızlı uzamasını uyarıyormuş. Saçlarımı ağırlaştırmasaydı daha iyi olacaktı. 


1 yorum:

  1. Saç yazılarımın altında sürekli firmanın ısrarlı reklamlarından dolayı ısrarla denemediğim ama şimdi yazına bakınca merakımı uyandıran şampuan :D

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...