Dove Kırık Saç Uçlarına Karşı Etkili Bakım Serisi

Dove ürünlerini, özellikle şampuan ve saç kremlerini çok sevdiğimi blogumu takip edenler biliyordur. O kendine has kokusu özellikle çok hoşuma gidiyor. Dove, bende dahil birçok kişinin şikayetçi olduğu bir durum olan kırık saç uçlarına karşı çözüm geliştirmiş. Şampuan, saç kremi ve saç bakım küründen oluşan kırık saç uçlarına karşı etkili bakım serisi.

Dove Kırık Saç Uçlarına Karşı Etkili Bakım Serisi
makyajodamm
Bildiğiniz gibi saç uçları kırılınca hem uzaması çok yavaşlıyor, hem de çatal çatal o görüntü hoş olmadığı için "uçlarından aldırma" isteğiyle kuaföre gidiyoruz. Bazen istediğimizden daha kısa bir saç ile memnun kalmamış şekilde çıkıyoruz. Saçlarını uzun sevenler bu seriyi denemeliler. 

3. kullanımdan sonra farkın anlaşılacağı söyleniyordu. İlk kullanımda saçlarıma verdiği parlaklık ve ağırlık hissi yaşatmadığından, yumuşattığından dolayı memnun kaldım. Daha sonra devamlı kullanınca gerçekten işe yaradığını düşünmeye başladım, çünkü aynada saçlarıma bakarken değişim fark ediliyor. Saçlarım eskisi gibi dolanmıyor, kolay taranabiliyor.

"Saçınızı ne zaman kestireceğinize kırıklarınız değil, siz karar verin!" sloganıyla reklamlarda döndükçe alma hissi uyandıran Dove, denemeye değerdi ve iyiki denemişim.

Dove Kırık Saç Uçlarına Karşı Etkili Bakım Serisi
makyajodamm
Dove'un kırık uçlu saçlar için geliştirdiği seride bulunan "Polielektrolit kompleks (PEC)" teknolojisi; saçları sık sık kestirmek zorunda kalmaktan kurtarıyor. Türkiye'de ilk olan PEC teknolojisi içindeki pozitif ve negatif  yüklerin birbirini çekmesiyle kırık uçların birbirine mıknatıs etkisiyle yapışmasını ve saç uçlarının yeniden sağlıklı görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Dove Kırık Saç Uçlarına Karşı Etkili Bakım Serisi
makyajodamm
Şampuan ve saç kremini uygulayıp saçlarımı yıkadıktan sonra fazla suyu alarak, durulama gerektirmeyen bakım kürünü ortadan uçlara doğru masaj yaparak yediriyorum. Hem nemli, hem kuru saçlara uygulanabiliyor. PEC teknolojisi suyla temas ettikçe daha aktif oluyormuş. Bu yüzden her saçlarımı yıkadığımda kürü mutlaka uyguluyorum. En güzeli de, seriyi birlikte kullandıkça saç kırıklarına karşı daha etkili ve kalıcı sonuçlar veriyor olması.


1 yorum:

  1. Dove'un sloganı gerçekten çok güzel ama benim saçlarımı çok çabuk yağlandırdığından kullanamıyorum.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...