Flormar Eyebrow Fixator Mascara | Kaş Sabitleyici Maskara

Flormar Eyebrow Fixator Mascara, sitede bu şekilde tanımlanmış "kaşlara dolgunluk kazandırarak kolayca şekil almalarını ve kaş makyajının korunmasını sağlar. İçerisinde bulunan aloe vera, tatlı badem yağı ve panthenol sayesinde kaşlara bakım sunarken , şeffaf jel yapısı ile kaşları doğal bir görünüme kavuşturur."

flormar kaş sabitleyici
makyajodamm
Yeterince kullanıp fikir sahibi olduktan sonra, artık bende görüşlerimi yazabilirim. Ambalajı ince, sevimli ve sade. Kapağı çevrilerek açılıyor ve tam kapanıyor. Bu tarz kaş ürünlerinin içini görmek mi yoksa görmemek mi daha iyi kararsız kaldım ama, yinede içinde ne kadar ürün kaldığını görebilmek vs. güzel oluyor. 

flormar kaş
makyajodamm
Bu şekilde plastik kıllardan oluşuyor. Fotoğrafta yakın çekimden dolayı büyük görünüyor, bu sizi yanıltmasın. Alışılmış kaş fırçalarına göre oldukça küçük diyebilirim. İlk açtığımda fırçasına şaşırdığım doğrudur. İçindeki şeffaf jelin hafif, hoş bir kokusu var. Fakat sadece kokusu hoşuma gitti desem yeridir. 

Sevimli gözükse de, maalesef bir işe yaramayan bir ürün oldu benim için. Fazla ıslak bir yapısı var ve kolay sabitlenmiyor. Kuruduktan sonra da kaşlarıma pek bir etkisi olmadı. Bir diğer sevmediğim yanı ise, kaşlarımı taradığımda resmen iki ayrı kola ayrılmaları oldu. Kaşlarımın arası boş kaldı, kaşları üst üste topluyor. Üzerinden başka fırçayla geçerek düzeltmek gerekiyor. Almayı düşünenlerin bir daha düşünmesini tavsiye ederim. 
makyajodamm

2 yorum:

  1. İyi ki alışveriş sepetimden çıkarmışım demek ki:)

    YanıtlaSil
  2. olmamış demek ki bu zaten tarağı bana da kullanışsız gelmişti görünce..

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...