Kitap Yurdu ve Kırtasiye Alışverişim

 Blog ismim her ne kadar Makyaj Odamm olsa da, okuduğum kitaplar, hobilerimin çokluğundan dolayı anlatma ve yazma hevesi uyanıyor bende. Bu gidişle ya blog ismimi değiştireceğim, ya da nasıl olsa blog benim yahu yazarım diyeceğim :)

Neredeyse artık her yerde gördüğünüzü düşündüğüm Esrarengiz Bahçe kitabına daha fazla karşı koyamadım ve Kitap Yurdu'ndan sipariş ettim.


esrarengiz bahçe boyama
makyajodamm
Esrarengiz Bahçe, her yaşa uygun bulmaca ve boyama kitabı. Elime geldiğinde incelerken içinde kayboldum diyebilirim. Umduğumdan daha güzel, daha ince detaylı bir kitap. (Bir baykuş aşığı olarak içindeki baykuşlar en çok sevindiğim şey oldu demeden geçemeyeceğim.)

Boyalar konusunda çok kararsız kaldığım için kırtasiyeden Faber Castell kuru boya tercih etmiştim şimdilik. İnternette Sergül Kato'nun bloguna denk geldim. Kendisi de bizler için kalemleri test etmiş, yazılar hazırlamış. Göz atmaya buradan başlayabilirsiniz. Bu boyalar yeter diye düşünmüştüm ama, sanırım beni kesmeyecek :)

Kahraman Tazeoğlu'nun Bukre isimli kitabını neredeyse bir solukta okudum instagramda paylaşmıştım sadece biraz uyku molası vermiştim. Ahmet Batman'ın Bana İkimizi Anlat kitabını da çok merak ediyordum. Esrarengiz Bahçe ile birlikte onu da sipariş ettim.

esrarengiz bahçe boya kalemleri
makyajodamm
Bu yazıyı yazarken bile kitabı daha da kurcalamamak için kendimi zor tuttuğumu söyleyebilirim. Bu tarz şeyleri sevenler için gerçekten terapi denebilir. Kafa dağıtma, vakit geçirme için birebir.

Benim için en az Gratis'e gitmiş kadar mutluluk verici bir alışverişti diyerek durumu toparlamaya çalışayım.
makyajodamm

2 yorum:

  1. Tesekkurler link icin :) insan kaptirinca duramiyor degil mi? :) iyi boyamalar

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...