LilaKutu Alışverişim | Nonique, Missha

Ne zamandır aklımda olan iki ürün vardı, almak için elimdeki stokların erimesini bekledim derken, vakit geldi çattı ve LilaKutu'dan sipariş ettim. 

lilakutu
makyajodamm
Biri Missha Black Ghassoul Tightening Mask, diğeri ise Nonique Extreme Energy Göz Çevresi Sıvısı

Nonique Extreme Energy Göz Çevresi Sıvısı hakkında 20-35 yaş arası tüm ciltlerde yenilenmiş göz çevresi için olduğu yazıyordu. Aslında her yaşa uygun, yeşil renkte krem kıvamında olanıyla bunun arasında kalmış olsam da, onun tükendiğini görünce "iyi iyi! kararsızlık yaşamayacağım" diyerek rahatladım. Hayvanlar üzerinde test yapmayan, %100 bitkisel, %100 doğal kozmetik ürün sertifikalı. Sentetik renklendirici ve koku, silikon, parafin/petrolden elde edilmiş mineral yağlar içermiyor, Neler neler.. Bu yüzden kanım bu ürüne çok ısındı. 

Missha Black Ghassoul Tightening Mask, cildi sıkılaştırıp, gözenekleri küçülten bir kil maskesi. İçeriğindeki siyah kil; sebumu azaltıp gözenekli görünümü pürüzsüzleştirir, ölü hücreleri temizler ve gözenekleri sıkılaştırır yazıyor. Missha'yı seviyorum,kafama herhangi bir şey takıldığında beni arayarak kafamdaki soru işaretlerini bir bir gideriyorlar. Çok ilgililer kesinlikle. 

Bu arada; 

Nonique Extreme Energy Göz Çevresi Sıvısı 33 tl
Missha Black Ghassoul Tightening Mask 38,90 tl

Akşam sipariş verdim, diğer gün kargoya verildi ve ertesi sabah yani bugün kargom elime ulaştı. Mail ile devamlı bilgilendirme yapıldı. Yanında 3 adet tester ve her zamanki gibi bu şirin çiçeği göndermişler. 
makyajodamm

2 yorum:

  1. Güzel günlerde kullan tatlım, nonique in şu meşhur göz kremini merak ediyorum ben de ama onun da 20 li yaşlar için iyi olduğunu duydum, göz kremi arayışındayım, sanırım dayanamayıp kiehls alacağım :))

    YanıtlaSil
  2. güle güle kullan missha maske hakkında yorum bekliyorum o zaman..

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...