Wet n Wild Brulee/Creme brulee Tekli Göz Farı

Göz makyajına başlamadan önce kalıcılığını artırmak için nasıl baz sürüyorsak, daha kusursuz bir göz makyajı için damarlı ve hafif kırmızı görünümü nötrleyerek iyi bir zemin hazırlamamız gerekiyor. Tüm göz kapağı üzerindeki rengi eşitleyerek güzel bir zemin hazırlamış oluyoruz. (Sanki bilmiyorsunuz ama olsun, giriş güzel oldu.)

Wet n Wild markasının Brulee/Creme brulee isimli tekli göz farını sırf bunun için aldığımı söyleyebilirim. Hatta tek başına tam "sür çık" tarzında bir ürün. İki şekilde de kullanıyorum ve iki şekilde de memnun kaldım.

wet n wild tekli göz farı
makyajodamm
Ne kadar silersem sileyim bu pasaklı görüntü en kısa zamanda oluşuyor yine. Tozutan bir yapısı var yumuşak ve ince bir far. Kalıcılığı tatmin edici.

wet n wild brulee
makyajodamm
Dibini kısa zamanda baya baya göreceğim gibi. 6,5 tl fiyatına göre mükemmel bir far olduğunu söyleyebilirim. Tamamen mat, ten rengiyle uyum sağlayan "ben buradayım" diye bağırmayan doğal bitişli bir ürün.

creme brulee
makyajodamm
Eğer kullanmayanlar varsa; kesinlikle gördüğünüz yerde alın, tavsiye edebileceğim favori makyaj malzemelerimden biride Wet n Wild Brulee/Creme brulee oldu. 
makyajodamm

2 yorum:

  1. merhaba canım ne güzel anlatmışşsın bende merak ediyorum çok iyi oldu hemen bir tane almalıyım fiyatı da çok uygunmuş:)

    YanıtlaSil
  2. benim ilki bitiyor bile gördüm dibini..

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...