Gliss Million Gloss Şampuan

Gliss'in özellikle saç açıcı spreylerini çok severek kullandığım için markayı seviyorum. Fikri Mühim, Gliss Million Gloss Şampuanı denememiz için bana ve arkadaşlarıma göndermişti. Bende merakla kullanmaya başlamıştım.

gliss milyonlarca ışık yansıması
makyajodamm
Gliss Million Gloss Şampuan, parlaklığını yitirmiş mat saçlar için geliştirilmiş bir ürün. Yoğun parlaklık verdiğini ve derinlemesine bakım yaptığını iddia ediyor. Görüntüsü gerçekten sevimli, dikkat çeken bir ambalaja sahip. 

Ürünün arkasında yazanlar;
Parlaklık-Laminasyon teknolojisi'ne dayanarak geliştirilen şampuan formülü, her bir teli parlak bir ağ gibi sararak derinlemesine onarım ve uzun süreli parlaklık sağlar. Sıvılaştırılmış keratin, saç telinin yapısında ve yüzeyindeki zarar görmüş kısımları onararak saçınızı yeniden yapılandırır ve saçın kalitesini artırır.
Uzun süreli ve göz kamaştırıcı parlaklık,
Milyonlarca ışık yansıması.

Okuyunca gerçekten merak uyandırıyor.

gliss şampuan
makyajodamm
İlk olarak kokusu buram buram ve duş jelleri gibi. Erkek kokusunu andırdı bana. Normalde kokulardan bu kadar etkilenen biri olmamama rağmen itici geldi. İlk kullanımlarda saçlarımı yumuşattı, parlaklık söz konusu değildi. Bir süre sonra ise anlayamadığım biçimde saçlarıma o yumuşaklığı da vermemeye başladı. Fakat temizlik hissini veriyor.

Kokusunu sevmememe rağmen, etkilerini merak ettiğim için kullanmaya devam ettim. Benim için Gliss Million Gloss Şampuan, sadece saçlarımı temizlemek için kullanabileceğim, olmasa da olur dediğim bir ürün oldu. Boyasız saçlı arkadaşım denediğinde gayet beğendiğini, saçlarını yumuşattığını ve kolayca taradığını söyledi. Saç tiplerine göre de mutlaka değişiyordur, fakat benim saçlarımla anlaşamadı. Hayal kırıklığına uğradığımı söyleyebilirim. Seri olarak kullanıldığında etki eder miydi bir fikrim yok ancak, bittiğinde almayacağım bir ürün. Siz kullandınız mı? Nasıl buldunuz? 

makyajodamm

4 yorum:

  1. benim de fikrim seri halde kullanılası yönünde.. bir de senin saçların zaten pasparlıktı extra etki görememiş olman normaldir :-))

    YanıtlaSil
  2. bende kullandım canım ama pek bi etkisini göremedim :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...