Huiles & Baumes Antioksidan Aydınlatıcı Serum

Huiles & Baumes; bir Fransız markası ve sıkı bir hayvan dostu.

Ecocert ve Bio Cosmetic sertifikalı %99,3 doğal içeriğinin %78,9'u biyolojik tarımla elde edilmiş, kusurları onarmayı vaad eden antioksidan cilt bakım serumunu Lila Kutu sayesinde deneme fırsatım oldu. 

huiles baumes serum
makyajodamm
İçeriğindeki Şili yaban gülü cildi onarmaya, iyileştirmeye, beslemeye ve yatıştırmaya yardımcı oluyor. 

İçinde paraben tipi koruyucular, PEG'ler, sentetik renklendirici ve parfümler, petrol türevleri bulunmuyor.

organik cilt serumu
makyajodamm
Ürünün hafif bir kokusu var fakat hiç sevmedim. Kokusunu ne kadar sevmesem de, içeriği ve verdiği güzel nem - his sayesinde kullanmayı seviyorum. 

Sabah ve akşam temizlenmiş cildime uyguladığımda dediğim gibi güzel bir nemlendirme sağlıyor.  Kısa sürede emiliyor. Cilt tonu eşitliğine şu anlık etkisi olduğunu söyleyemesem de, yatıştırdığı ve sağlıklı bir görünüm verdiği doğru. Belki bitirmeye yakın kendisinden daha çok memnun kalabilirim, bittiğinde görüşlerimi yine paylaşacağım.

Makyaj altına uyguladığımda yağlanma yaparak fondöteni kusturmadı, nemlendirici yerine de kullanılabilecek bir ürün oldu benim için. Pompalı bir mekanizması var, kullanımı pratik ve ufak bir miktarı tüm yüze yetiyor. Ürün 30 ml ve açıldıktan sonra 6 ay ömrü var. Bu arada, tüm cilt tipleri için uygun olduğunu belirteyim.

Markanın en popüler ürünleri Antioksidan 24/24 Nemlendirici kremi, Antioksidan Aydınlatıcı Yüz Serumu,  Yüz Maskesi, Göz Serumu ve S.O.S Kremi. Huiles & Baumes yorumlarına ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

makyajodamm

1 yorum:

  1. bu markayı merak ediyorum bende ürün güzelse kokusuna tahammül ediyorum artık..

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...