Silk'n Silhouette Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Giderici !

Ev rahatlığında, cerrahi müdahale olmadan ve tonlarca para yatırmadan daha sıkı bir görünüme kavuşmak kulağa oldukça hoş geliyor. Silk'n Silhouette ile Tavsiye Evi sayesinde tanıştım. Bu cihaz nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Bu tür soruların cevabını vererek biraz kendisinden bahsetmek istiyorum.

silk'n silhouette cilt sıkılaştırıcı
makyajodamm
Silk'n Silhouette; selülit oluşumunu azaltmak ve gevşeyen cildi sıkılaştırmak için özel olarak geliştirilen bir ürün. HT (Home Tightening) evde sıkılaştırma teknolojisini temel alıyor. Bu teknolojide 3 ayrı enerji türü Bi-Polar RF Enerjisi, LED Light Enerjisi ve IR Isı Enerjisi'nden yararlanılıyor. 

Bi-Polar RF Enerjisi: Cildin 10 mm'ye kadar olan katmanını sıkılaştırıp selülit oluşumunu azaltıyor.

LED Light Enerjisi: Cildi dengeleyip onarıyor. 

IR Heat (Isı) Enerjisi: Cildin yapısını düzeltiyor.

makyajodamm
Hollanda kökenli Avrupa'nın en güvenilir firmalarından Silk'n'in tüm dünyada büyük beğeni toplayan Silk'n Silhouette cihazı ile siz de evinizde bir selülitten kurtulma, sıkılaştırma programına başlamak istiyorsanız hepsiburada.com'dan Silk'n Silhouette'e ulaşabilirsiniz. Türkiye fiyatı 799tl. Elimde anneler günü için 2 adet 250 tl değerinde indirim kuponu bulunuyor. İsteyenler olursa süresi bitmeden benimle iletişime geçebilirler.      

silkn silhouette selülit giderici
makyajodamm
Gelelim kutu içeriğine..

sıkılaştırıcı ve selülit giderici makine
makyajodamm
* Silk'n Silhouette Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Giderici Cihaz,

* Slider Jel (Kayganlaştırıcı Jel) (Bu jeli seansa başlamadan önce cildinize ince bir tabaka halinde sürerek; Silk'n Silhouette'in cildiniz üzerinde kolayca hareket etmesini sağlamış oluyorsunuz. Su bazlı jel nemlendirme özelliğine sahip. Enerjinin cildinize daha iyi iletilmesini sağlamak için tasarlanmış bir ürün.) Bittiğinde jeli ayrı olarak satın alabiliyorsunuz.

3 adet farklı tipte priz başlığıyla beraber adaptör, (Farklı ülkelerde de satışta olduğu için 3 farklı tipte priz konulmuş.)

Türkçe de dahil kullanma kılavuzu birçok dilde mevcut.

Garanti Belgesi (2yıl)

silkn silhouette hepsiburada
makyajodamm
Silk'n Silhouette Nasıl Çalışır? Nasıl Kullanılır?

Cihazı adaptöre bağlıyorsunuz ve ön kısımdaki 3 gösterge ışığının tamamı birbiri ardına açılıp kapanıyor. Cihaz artık bekleme durumunda ve çalışmaya hazır hale geliyor. Belirlediğiniz uygulama alanına ince bir katman halinde Slider Jel sürüyorsunuz. Alternatif olarak ise; cihazın tedavi yüzeyine, yani alt kısmına makul miktarda Slider Jel sürebilirsiniz. 

Daha sonra Silk'n Silhouette'in üzerinde bulunan fuşya düğmeye basıyorsunuz. Yani Tedavi Modu Seçme Düğmesi. İlk bastığınızda ön kısmında 1 ışık yanacaktır. 2 kez bastığınızda 2. ışık, 3. kez bastığınızda ise 3. ışık devreye girecektir. 

Nedir Bu Tedavi Modları?

1. Tedavi Modu = Düşük Enerji Seviyesi (1.ışık devrede olduğunda)
2. Tedavi Modu= Orta Enerji Seviyesi  (2. ışık devrede olduğunda)
3.Tedavi Modu= Yüksek Enerji Seviyesi (3. ışık devrede olduğunda)

Kullanmadan önce cildinizin temiz ve kuru olması, nemlendirici losyon sürülmemiş olması gerekiyor. Tedavi modunu ayarladıktan sonra; cihazı belirlediğiniz bölgeye dokunduruyorsunuz ve hafif bir sıcaklık hissediyorsunuz. Yavaş ve dikkatli bir şekilde ilerletiyorsunuz. Tedavi sürerken de tedavi modlarını değiştirebiliyorsunuz.

silkn silhouette blog
makyajodamm
Cihazın cildimizle temas eden kısmı bu şekilde. Ortadaki akbile benzer(! :)) yuvarlak kısım termal sensör. Bu ısı sabitleyicisi cildinizin sıcaklığını ölçüyor. Termal sensör 41 dereceyi aşan bir sıcaklık ölçerse cihaz sıcaklık yaymayı otomatik olarak kesiyor. Cildiniz soğuduğunda tekrar ısı yaymaya devam ediyor. Böylece cilt aşırı ısınmıyor. Yatay duran 4 kısım ise tedavi led ışıkları.

selülit giderici cihaz
makyajodamm
Ele tam oturuyor olması harika, kullanırken hiç sıkıntı yaşamadığımı söyleyebilirim. Ne çok büyük ne de çok küçük. Kayıp giden cinsten bir ürün değil, Kullanımı gayet kolay.

makyajodamm
Silk'n Silhouette Nerelerde Kullanılır?

*Kalçalar *Popo *Uyluk *Baldır *Sırt *Göğüs *Göbek ve *Kollarda kullanılabiliyor.

cilt sıkılaştırıcı
makyajodamm
Silk'n Silhouette; doktorlar ve dermatologlar tarafından tavsiye ediliyormuş. Tıbbi kuruluşlar tarafından onaylanmış ve klinik testlerden geçmiş. Kullanımın güvenli ve etkili olduğu anlaşılmış.

makyajodamm
Gözle görülür bir değişim için, 10 hafta kullanmak gerekiyormuş. İyi yanı ise hergün uğraşmak zorunda olmamak. Haftada iki seans ile başlanıyor. Uygulayacağınız her bölgeye 15'er dakika ayırıyorsunuz. Ve 10 haftalık seans bittikten sonra da, yine her bölgeye ayrı ayrı 15'er dakika olmak üzere 2 haftada bir kez sonucu korumak için uygulama yapıyorsunuz.

selülit giderici ve sıkılaştırıcı
makyajodamm
Ve tabiki unutmamamız gereken en önemli şeylerden biri de su! Su içmenin ne kadar fayda sağladığını biliyoruz ve sağlık için, güzel bir cilt için en temel ihtiyaçlardan biri olan suyu es geçmememiz gerekiyor. Cihazı kullandıkça yine yorumlarıma - detaylara devam edeceğim. 

#evimdegüzellik hashtagiyle sosyal medyadan kullanıcı yorumlarına ulaşabilir, fikirlerinizi paylaşabilrsiniz. Silk'n Silhouette ve daha birçok ürünü deneyimlemek, indirim ve yarışmalardan haberdar olmak istiyorsanız Tavsiye Evi'ni ve sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.
makyajodamm

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...