Kargom Geldi: Elancyl Profesyonel İncelme Programı

Kargom adres değişikliğinden dolayı biraz geç gelmiş olsa da, Elancyl ile tanıştım. Biraz markadan bahsetmek istiyorum. 

Elancyl, vücut güzelliğini, doğallığı ve bilimi birleştiren bir marka. 40 seneyi aşkın süredir, kadınların incelme isteklerine karşılık verirken, onlar için güzellik bakımı ürünlerini yeniliklerden uzak kalmadan sunuyor. Parlaklık, sıkılık, incelik gibi güzellik ihtiyaçlarına cevap vermeyi benimsemiş bir marka olarak ürünlerini geliştiriyor. Bunları yaparken de, kadınların isteklerini, etkili ve güvenli olmayı, yenilik yaratmayı ilke edinmiş. Menşei Fransa.

elancyl türkiye
makyajodamm
Doğanın rengini taşıyan ambalajları sade ve güzel.

elancyl selülit bakımı
makyajodamm
Paketi açtığımda hangisine bakacağımı şaşırdığımı söyleyebilirim, tam da spora başladığım ve zayıflama kararı aldığım zamanlarda elime geçmesi güzel oldu.

elancyl incelme ürünleri
makyajodamm
1- Elancyl Cellu Slim Selülitlere karşı Bakım Kremi: Parabensiz, yağlı ya da yapışkan olmayan yapısı sayesinde uygulamadan hemen sonra giyinmenize olanak sağlıyor. Hoş kokulu, hafif ve akışkan krem jel yapısıyla cilt tarafından hızlıca emiliyor.Cilt nemlenir, tazelik, yumuşaklık ve esneklik hissi kazandırır yazıyor. 7 gün sonunda gözle görülür sonuçlar verdiğini söylüyor.

2-4 Elancyl Activ Massage Minceur Coffret Selülit Karşıtı Aktif Masaj Kiti: Masaj başlığı ve Masaj jeli birlikte satılıyormuş. 28 günde gözle görülür sonuçlar verdiği yazıyor. 4 hafta boyunca hergün günde 1 defa duşta kullanılıyor. Portakal kabuğu görünümlü bölgede dolaşımı uyararak daha pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı olan bir ürün.

3- Elancyl Creme Fermete Corps Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu: Bölgesel veya yaygın sıkılık kaybı (hamilelik, diyet, yaşlanma...) durumlarında vücudun sıkılaşmasına ve toparlanmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki sarmaşık ekstresi ve C vitamini ile kolajen fibrilleri yeniden düzenlemeyi teşvik eden bir ürün.

Kullancıkça yazılarını yazacağım. Teşekkürler Elancyl!
makyajodamm

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...