Kargom Geldi: Pastel Nude Far Paleti, Nude Ruj, Nude Oje ve Pastel Profashion Kaş Seti

Pastel, Nude koleksiyonunu ilk çıkardığında, neredeyse tüm ojelerini almıştım. Daha sonra, far paleti ve rujları da çıktı. Merak etmiyor değildim ama, ne zamandır alışveriş yapmıyordum ve yapmamam da gerekiyordu. Biriken çok makyaj malzemem olduğundan bir kısmını tanıdıklarıma verdim. Gelmişken de, merak ettiğim ürünler olduğu için elbette çok sevindim.

pastel nude far paleti
makyajodamm
Nude koleksiyonu, sevdiğim bir koleksiyon oldu diyebilirim.Gayet sade, güzel ambalajları var.

pastel nude koleksiyonu
makyajodamm
Bana geleli 2 hafta kadar oluyor. Yazlıkta internet sıkıntım hala bitmiş değil. Fırsat yakalamışken yazıyı yazmak istedim. Pastel Nude Far Paleti aynalı, 8 renk fardan oluşan bir palet. Renkleri tek tek denedim ve kullanmaya başladım. Şanssızlık oldu ve görüldüğü üzere sağ alttaki far, palet düştüğü için kırıldı. Yine de hepsinin kırılmasından iyidir. Yazısı yakında gelecek. Fiyatı 26,50 tl.

Pastel Nude Ruj ise, ilk başta koyu gibi gelse de, uyguladığımda gerçekten bayıldığım bir ton. Ruj ben buradayım diye bağırmıyor ve diğer renklerine de bakma isteği uyandırıyor. Fiyatı 12,50 tl.

Pastel Nude Oje, bende olan bir renk olduğu için arkadaşıma verdim. Tırnaklarıma bu ara oje sürmüyor, dinlendiriyorum. Oje yazılarını bir model kullanarak yayınlamayı düşünmüyor değilim :) Fiyatı 3,10 tl.

Pastel Profashion Eyebrow Duo | Kaş Seti, yine merak ettiğim ürünlerden biriydi. Fiyatı 12,90 tl. 

Teşekkürler Pastel!
makyajodamm

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...