Bepanthol Cilt Bakım Kremi

Bepanthol Cilt Bakım Kremi; cilt kuruluğuna bağlı pul pul dökülen, gerginleşen, kızaran ve çatlayan cildin doğal yenilenme sürecine destek amaçlı özel olarak geliştirilmiş bir krem. %5 Provitamin B5 içeriyor. Kuruyan ciltlere ekstra bakım sağlayarak nemlendiriyor ve canlı görünümünü koruyor. 

bepanthol cilt kremi
makyajodamm
Kalıcı su bazlı yapısı sayesinde deri yüzeyine kolaylıkla sürülüyor ve çabuk emiliyor. Yapışkan bir his bırakmıyor. Su içinde yağ emülsiyonu formu, cildin doğal koruyucu duvarını muhafaza ederken, cildin esnek ve nemli tutulmasına yardım ediyor.

bepanthol
makyajodamm

Özellikle yaz dönemlerinde güneş ve denizin kurutucu etkisinden korunmak için tercih edilebilecek bir krem. Kollarım ve bacaklarım genellikle bu sebeplerden kuruduğu için, Bepanthol Cilt Bakım Kremi'ni kullanıyorum. Kullandıktan sonra terleme yapmadığı için tercih etme sebeplerimden biri. Uygulanan bölge neme doyuyor, yumuşacık oluyor ve başta da söylediğim gibi yapış yapış bir his bırakmıyor.

cilt nemlendirici
makyajodamm
Yazın bir rimel dahi sürsek, yüzümüzde ağırlık hissedebiliyoruz. Hem hafif, hem de işe yarayan bir ürün keşfettiğimiz zaman bizi sevindiriyor. Bepanthol Cilt Bakım Kremi de onlardan biri benim için. Yaz-kış tercih ettiğim, ilaç olmayan, hafif ve vaatlerini yerine getiren bir krem. Beni takip edenler, zaten uzun zamandır kullandığımı biliyorlardır. Bittikçe aldığım, tavsiye ettiğim marka. 

Cildinizin yenilenmesini, kuruyup kızarmaması ve pürüzsüzlüğünü korumasını istiyorsanız, Bepanthol Cilt Bakım Kremi'ni tavsiye ederim.


4 yorum:

 1. Çok faydalı bi krem bu arada cekilisime bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 2. Ben de cildimde pullanma ve egzema varken kullanıyordum, fena değildi :)

  YanıtlaSil
 3. Kendisi favorim olur çok severim =)

  YanıtlaSil
 4. Su bazlı krem candır... Çok severim bunu.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...