CelluBlue Selülit Giderici Vakumlu Masaj Kupası

CelluBlue, sevimli görüntüsüyle merak uyandıran bir masaj kupası-aleti. Bugünle birlikte kullanışımın 34. günü. Hakkında yazı hazırlayacağım için oldukça vakit ayırmaya çalıştım.  

CelluBlue ile, dairesel selülit el masajı hareketinin aynısını kendiniz uygulayabiliyorsunuz. Bu masaj tekniği selülit ve portakal kabuğu görünümü ile savaşmada oldukça etkili. Tüm selülit tiplerinde kullanılabilen bir ürün.

cellublue selülit masaj aleti
makyajodamm
CelluBlue tıbbi hipoalerjenik silikondan yapılmış. Selülitli bölgelere veya etinizi sıktığınızda oluşan hafif çukurluklara dairesel selülit el masajı yapmanızı sağlıyor. Selülit başlangıcında da etkili bir ürün olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Kalça, popo ve basen bölgelerinde ve diğer selülitli bölgelerde rahatlıkla kullanılıyor. 

cellublue türkiye
makyajodamm
Fiyatı 18,90 €. Kesesiyle birlikte geliyor. Hem pratikliği, hem bir kez aldıktan sonra uzun zamanlar bizimle olacağı için kesinlikle denemeye değer. 
Beğenmeme durumu olursa da, para iadesi yapılıyor.

Nasıl kullanıldığına gelecek olursak, uygulayacağınız bölgeye masaj yağı veya bebe yağı sürüp sonrasında CelluBlue ile hafifçe sıkıştırıyoruz.
Eskilerden bildiğimiz kupa çekme yöntemine benzetebilirsiniz ama ondan farklı bir uygulanışı var. 
Dairesel hareketlerle gezdiriyoruz ve vakumlayarak masaj yapıyor.

Vakum yöntemiyle selülitli bölgeleri içine çekerek yağ hücrelerinin yakılmasında etkili olan lipolizi tetikliyor. 
Kan dolaşımını hızlandırmasıyla da bir çok faydası olan bu küçük ürün, eğitim gerektirmeden ev rahatlığında ve güvenli bir masaj keyfi sunuyor.

Bacak üstlerimde verdiğim kilolardan sonra selülit başlangıcı olduğunu fark ettiğimde imdadıma yetişti. 
Ek bir parçaya, elektriğe ihtiyacı olmadığı için hemen masaj yağını sürüp kullanırken keyif aldığım bir ürün.
Kullandıktan sonra su ve sabunla yıkayıp iyice durulamak gerekiyor. 
Çok sert ya da çok yumuşak bir plastik değil, vakumun gücünü sizin ayarlamanıza olanak sağlıyor.

Her gün aşağıdan yukarıya 3 dakika, soldan sağa da 1 dakika olmak üzere kullanıyorum. Her alana en az 5 dakika ayırmak gerekiyor. 
1 ay geçtiğinde sonuçları gerçekten tatmin edici.

Anroid ve iPhone için CelluBlue uygulamasını akıllı telefonlarınıza indirerebilirsiniz. Bu uygulamayla akıllı telefonunuz selülit koçunuz olacak. (Uygulama Eylül ayında hazır olacak.)

cellublue
makyajodamm
Portakal kabuğu görünümüne ev rahatlığında, avuç içi kadar olan ancak harikalar yaratan CelluBlue ile hoşçakal diyebilirsiniz. Bol su tüketimi, spor ve masaj bir araya geldiğinde güzellik merkezlerinde selülitler için para saçmaya gerek olmadığını bir kez daha anlıyorsunuz. Şahsen ben mutlu bir yüz fotoğraflamayı tercih ettim, kendisi küçük ama etkisi büyük olan bu ürün favorilerim arasında.
makyajodamm

2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...