Duru Fresh Sensations Duş Jelleri

Özellikle yazın bunaltıcı sıcaklarında, ferahlama ve kendimizi iyi hissetme açısından duş jellerine yöneliyoruz. Duru Sensations duş jelleri, son zamanlarda kullandığım ürünler arasında. Okyanus Esintisi (arındırıcı), Çiçek Tazeliği (tazeleyici) ve Dağ havası (canlandırıcı) olarak 3 çeşit duş jeli var.

duş jelleri
makyajodamm
Duru Fresh Sensations Okyanus Esintisi; Okyanus mineralleri ve arındırıcı tanecikler içeriyor, parfümü ile ferahlık sağlıyor. Duru Fresh Sensations duş jelleri arasında en sık kullandığım Okyanus Esintisi oldu. 

Duru Fresh Sensations Çiçek Tazeliği; Bahar çiçeği özleri ve arındırıcı tanecikler içeriyor. Cildi temizlerken aynı zamanda tazeliyor. 


Duru Fresh Sensations Dağ Havası; Cilde sayısız yararı olan E vitamini ve zenginleştirilmiş tanecikler içeriyor. Cildi temizliyor ve canlanmasına yardımcı oluyor. Okyanus Esintisi, Çiçek Tazeliği gibi Dağ Havası' da ferah parfüm kokusu içeriyor.

duru duş jeli
makyajodamm 
Duru Fresh Sensations Duş Jelleri'nden genel olarak bahsettikten sonra diğer görüşlerimi belirtebilirim. Banyoyu ferah kokularıyla sarmaları mutlu hissettiriyor. İçlerindeki taneciklerin cildimi çizmeden hafifçe peeling görevi yapması, cildimi yumuşatması ise ikinci sevdiğim şey oldu. Cildimin gerçekten temizlendiğini hissediyorum. Duşu kesinlikle daha keyifli hale getiriyor.

Yazımın başında da belirttiğim gibi, en sık kullandığım Duru Fresh Sensations duş jeli, Okyanus Esintisi. Seriden ilk kullandığım ürün olduğu için olabilir. Memnun kalınca Çiçek Tazeliği ve Dağ Havası duş jellerine de şans verdim. Artık verdikleri etkiyi bildiğim için her duşta  Duru Fresh Sensations duş jellerinden canım hangisini isterse onu kullanıyorum. 

Güneşin tepede olduğu zamanlarda tabi ki tatil yapan herkes gibi kendimi denize atıyorum. Sonrasında güzel bir duş ile cildimi arındırma ve temizleme ihtiyacı duyuyorum. Bazı duş jelleri temizlik hissi vermiyor ama kokusu güzel oluyor, veya nemlendirmesi tam istediğim gibi ancak kokusu hoşuma gitmiyor. İki açıdan da memnun kaldığım Duru Fresh Sensations serisini benim gibi kendini fresh, tazelenmiş ve canlanmış hissetmek isteyenlere öneririm. 5 yorum:

  1. en çok dağ havasının kokusunu sevdim ben..

    YanıtlaSil
  2. Benimde severek kullandığım bir marka,paylaşım için teşekkürler.

    YanıtlaSil
  3. bende okyanus esintisi ile başladım haalaa da onunla devam ediyorum sanırım rengine aşık oldum:D

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...