Elidor Doğanın Enerjisi Serisi

Elidor'un yeni çıkan "Doğanın Enerjisi" serisi, benim için özellikle yaz ayında daha çok ihtiyaç duyulabilecek bir seri. 

elidor güçlü saç uçları
makyajodamm 
Seride; "Canlı ve Dirençli Saçlar" ve " Güçlü Saç Uçları" olmak üzere iki varyant bulunuyor. 

elidor dirençli saçlar
makyajodamm
Canlı ve Dirençli Saçlar; şampuan, besleyici bakım kremi ve 7/24 nemlendirici - şekillendiriciden oluşuyor. İçeriğinde bulunan Ginseng kökü, zayıf saçları güçlendiriyor ve canlandırıyor. Saç tellerini sararak koruyucu bir kalkan oluşturuyor ve saçın direncini arttırıyor.

5 kat daha dirençli ve canlı saçlar vaat eden bu seri, özellikle deniz, havuz ve güneşin etkilerine karşı tatmin edici bir seri. İçeriğinde paraben bulunmuyor. Kokusu gayet hoşuma gitti, şampuanı güzel temizliyor ve besleyici bakım kremi saçımı yağlandırmıyor, kolay durulanıyor.  

Şekillendirici - nemlendirici ürününü nemli saçlarıma diplere değdirmeden uçlara doğru uyguluyorum ve ellerimle dağıtarak şekil veriyorum. Hafif dalgalı bir görüntü elde ediyorum. Durulanması gerekmeyen bir ürün.

 
elidor kırık saç uçları
makyajodamm 
Güçlü Saç Uçları: şampuan, besleyici bakım kremi ve ekspress bakım spreyinden oluşuyor. İçeriğinde Angelica kökü bulunuyor. Saçların kırılmaya karşı daha dayanıklı olmasını hedefleyen bu seri, yazımın başında da belirttiğim gibi tam ihtiyaç duyulacak ürünler. Yazlığa gelmeden önce saçlarımdaki kırıklardan büyük ölçüde kurtulup, bir de kuaförde uçlarından aldırmıştım. Sağlıklı görünümü korumak için mutlaka destekleyici ürünler kullanmak şart oluyor.

Yine Güçlü Saç Uçları serisinin kokusu da çok hoş ve paraben içermiyor. Şampuan ve besleyici bakım kremini uyguladıktan sonra nemli saçlarıma veya kuru saçlarıma uyguladığım ekspress bakım spreyi, saç uçlarını güçlendirirken aynı zamanda yumuşatıyor ve parlaklık veriyor. Ekspress bakım spreyinin kullanmadan önce iyice çalkalanması, saç diplerine gelmemesine özen gösterilmesi gerekiyor. 

elidor şampuan
makyajodamm
Elidor Doğanın Enerjisi serisi; hem saçlarımı koruyor, hem yumuşatıyor, hem bakım yapıyor. Yazın güneşi kumu denizi gezmesi tozması havuzu denizi derken, vücudumuz gibi saçlarımız da yorulduğu için, bakımı kesinlikle hak ediyor. Saçlarımı düzleştirmeyi neredeyse bu sıcaklarda hiç istemiyorum haliyle bunalıyorum. Ve kısa zamanda saçlarımı yıkadıktan sonra sprey ve şekillendirici ile dışarı çıkmaya hazır oluyorum. 

elidor doğanın enerjisi
makyajodamm 
Seride yeşil ve turuncu renkler kullanılmış. Yine içlerindeki ürünler de aynı renkte.

Ginsengin yıpranmış saçlar üzerinde koruyucu bir etkiye sahip olması, saça güç ve esneklik sağlaması, saçta nemin daha fazla kalmasını sağlaması, saçın yumuşaklığını ve parlaklığını arttırması, saç dökülmesini önlemesi, zayıf saç köklerini canlandırması, kepeği ve kaşıntıyı gidermesi ve yağ salgılanmasını dengelemesi gibi birçok faydası var. Elbette bunlar sadece saçlar için olan etkilerinden. 

Angelica Kökü (Melekotu Kökü) vitamin A, E ve B12 içeriyor. Regl düzensizliklerinden tutun, menopoz semptomlarına kadar iyi gelen bir bitki. Kadınlar için yapılan hemen hemen tüm bitkisel kombinasyonlarda yer alıyor. Kan damarlarını rahatlatıcı etkisiyle de biliniyor. Demir, bakır, B12 gibi çeşitli aminoasitler ve yaşamsal elementler içeriyor. Bu maddeler saç büyümesi için gerekli olan besinleri oluşturuyor ve saçın kuru, sert ve kırılgan olmasını önlüyor. Saç oluşumu için ortam sağlıyor, kafa derisini besliyor. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...