Alışveriş: Flormar, Mac, Philips

Bir süredir epilatör arayışındaydım. Çok fazla araştırma yaptım ve sonunda kendime göre bir epilatör bulmanın mutluluğunu yaşıyorum. Flormar'ın yeni Full Color ojelerini de oldukça merak ediyordum. Çok sevimli ambalajları var. Mac Velvet Teddy ruj ise bayadır aklımda olan bir rujdu. Dayanamayarak onu da almış bulundum. 

acısız epilatör
makyajodamm
flormar full color ojeler
makyajodamm
Flormar'ın klasik ojelerinden olan en sağdaki pembe renk bittikçe aldığım ojelerden. Onu da araya sıkıştırdım :)  Ojelerin fiyatı 1,95tl.

Soldan sağa ojeler;

Flormar Full Color FC07 Pebbles on the Beach
Flormar Full Color FC27 Slow Down the Rhythm
Flormar Full Color FC25 Utopia Vacation
Flormar Full Color FC16 Imaginary World
Flormar Full Color FC03 Bubble Gum
Flormar Full Color FC26 King of the Bets
Flormar Nail Enamel 125 Stylish Roses

mac velvet teddy ruj
makyajodamm
Aldığım gün kullanmaya başladığım Mac Velvet Teddy sandığımdan daha hoş durdu dudaklarımda. Mat olmasına rağmen fazla kurutmadı. İyiki almışım dediğim rujlarım arasında kesinlikle. Bir de Twig almayı istiyordum ama mağazada kalmamıştı. O da inşallah başka zamana. Mac rujların fiyatı 58tl.

philips satin perfect epilatör
makyajodamm
Philips HP6574 Satin Perfect Epilatör, seramik diskleriyle tüyleri daha az acıyla alıyor. Titreşim ve tüy kaldırıcı sistemiyle yatık tüyleri de kolay alıyor. Uzun araştırmalarım sonucunda aldım ve  pişman olmadım. Küçük epilatör 2 adet pil ile çalışıyor. Koltuk altı, bikini bölgesi vs. için oldukça pratik. Epilatör arayışında olanlara tavsiye edebileceğim bir ürün gibi görünüyor. Şimdilik çok memnunum. Yakında detaylı yazısını mutlaka yazarım. Fiyatı 185 tl. 


1 yorum:

  1. Hepsini güle güle kullan :) Full colorları ben de edindim ama henüz deneme fırsatım olmadı ^^

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...