Nivea Pürüz Karşıtı Peeling Etkili Yüz Temizleme Jeli

Nivea Pürüz Karşıtı Peeling Etkili Yüz Temizleme Jeli, tatildeyken aldığım ve sık kullandığım bir üründü. Özel günlerde sivilce problemi olan biri olarak, cildime ilaç gibi geldiğini söyleyebilirim.

yüz temizleme jeli tavsiye
makyajodamm
Problemli ciltler için olduğu yazınca, cildi hırpalamadan temizleyebilecek bir ürün olduğunu düşündürüyor. Ki öylede oldu. Ürünün 3 özelliği bulunmakta. Derinlemesine temizlemek, cilt görünümünü iyileştirmek ve cilt kusurlarıyla savaşırken önlemeye de yardımcı olmak.

nivea yüz temizleme jeli
makyajodamm
Çok severek kullandığım için az kaldı ve bittiğinde alabileceğim bir temizleme jeli. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi, jelin içinde minik beyaz taneciklerin yanı sıra bir de iri mavi tanecikler var. Yüzümü hafif ıslatıp yeteri kadar temizleme jelini alarak dairesel hareketlerle çok bastırmadan yüzüme yayıyorum. Mavi renkteki tanecikler kolayca eriyor ve jele karışıyor. Yüzümü yıkadıktan sonra gerçekten temizlendiğini hissediyorum ve fazla gerginlik yaratmıyor. Burun bölgemdeki yağlanmaya da oldukça iyi geldi. Cildimi çizmeden, acıtmadan temizliyor ve ölü hücrelerden arındırıyor.

Olan sivilcenin üzerine bir de peeling yapmak biliyorsunuz ki sivilceyi çoğaltıyor. Ancak küçük ve uç vermemiş bir sivilceyi yatıştırıyor, çabuk geçiriyor. En azından bende etkisi bu şekilde oldu. 

Makyaj yapmadan önce yüzümü bu temizleme jeli ile yıkayıp biraz dinlendirdikten sonra nemlendiricimi sürüyorum ve yüzüm yumuşacık, makyaja hazır oluyor.

İçeriğindeki manolya özü ve laktik asit cildi nazikçe ve etkili bir şekilde temizliyor. Manolya özü, bir çok bakım ürününde bulunuyor, antibakteriyel özelliğiyle de biliniyor. Laktik asit, doğal bir nemlendirici özelliği taşırken hızlı bir şekilde emilerek cilde sıkılık ve nem veriyor. Cilt lekeleri, sivilceler, batık izleri gibi tedavilerde de kullanılıyor. 

Nivea Pürüz Karşıtı Peeling Etkili Yüz Temizleme Jeli'nin ciltle uyumu dermatolojik olarak onaylanmış, ve en iyi yanlarından biri de gözenekleri tıkamıyor olması. 

nivea yüz temizleme jeli
makyajodamm
Kapağının hemen üzerinde Nivea yazısının bulunması da ayrı bir şirinlik katıyor.Ürün 150 ml ve açıldıktan sonra 12 ay ömrü var.  Resmen su gibi bitiyor diyebilirim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...