Carrot Care Şampuan ve Saç Kremi

Işıltısını kaybetmiş, kolay şekil almayan ve kuruyup yıpranmış, yıkadıktan sonra kabaran saçlar için olan Carrot Care şampuan ve saç kremi, denemem için firma tarafından gönderilmişti. 

carrot care şampuan
makyajodamm
İlk olarak dış ambalajlarından bahsedecek olursam; oldukça şirin ve sade bir ambalajları var. Karton kutu içinden şampuan ve saç kremi çıkıyor. Fotoğraftan ve isminden anlaşılacağı üzere saçların vitamin kaynağı olan havuç özü içeriyor. Düzenli kullanımda nemlenmiş, onarılmış, pürüzsüz ve ışıl ışıl saçlara kavuşabileceğiniz yazıyor. Şampuanın tuz içermiyor olması, diğer ucuz ve kolay üretilen ürünlere göre tabi ki bir artı.  

Ürünün sitesinde "Güzelliğin en gerçekçi tanımı ; İçten bir gülüş , anlamlı bakan gözler ve elbette ışıldayan saçlar ... Saçlarınız güzelliğinizi tüm ayrıntıları ile gözler önüne serer. Carrot Care şampuan ve Carrot Care saç kremi ile saçlarınıza aşık olacaksınız .." yazıyor. Oldukça güzel anlatılmış. Merak uyandıran ürünler olduğu kesin. 

İlk olarak şunu söylemeliyim ki, Carrot Care şampuanı ilk kullandığımda gerçekten farkını hissettirdi. Saçlarımı yumuşattı ve temizlik hissi güzeldi. Kuruttuktan sonra canlanmış görünüyordu. Kokusu çok hoşuma gitti. İkinci, üçüncü kullanım derken, şampuan saçlarımı temizliyor, yumuşatıyordu ancak zamanla daha çabuk yağlandığını fark ettim. Saçlarım normalde bu kadar çabuk ve fazla yağlanmazdı. Şampuanın bitmesine yakın bu gibi bir durumla karşılaşınca üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Çünkü kokusu ve temizlik hissinden dolayı bayıla bayıla kullanıyordum. 

carrot care türkiye
makyajodamm
Şampuanın rengi açık renkte iken, saç kremi turuncu bir renkte ve kokusunu gerçekten hiç beğenmedim. Şampuanın kokusu ne kadar hoşuma gittiyse kremin kokusu o kadar hoşuma gitmedi diyebilirim. Saç kremini ıslak saçlarıma bir miktar alarak masaj yaptım, diplere değdirmemeye özen gösterdim 2 dakika sonra duruladım. Kolay durulanıyor, saçtan zor arınan bir yapısı yok. Saçlarımı kuruttuğumda daha kolay taradım. Verdiği yumuşaklık ise güzeldi. Kokusu saçta kalmıyor. İçinde alkol bulunmuyor. Carrot Care ürünlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Sizler kullandınız mı? Nasıl etkileri oldu? 
makyajodamm

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...