Pastel Nude Far Paleti

Pastel Nude Eyeshadow palet, hem sade, hem güzel, hemde çantaya kolaylıkla sığabilecek bir palet.

pastel nude
makyajodamm
Ambalajı bu şekilde, şirin bir görüntüsü var. Çok kaliteli bir yapısı olmasa da, sadeliği göze hoş geliyor.

günlük far paleti
makyajodamm
Paleti açtığımızda 8 adet far, bir ayna ve çift taraflı uygulama aplikatörü karşımıza geliyor. Üzerinde Pastel yazıyor olması küçük ancak güzel bir ayrıntı. Paletlerin içinden çıkan fırçalar çoğunlukla sert yapıda olur ve kullanılmaz. Süngerli kısmını kullanmadım, fırçası oldukça yumuşak ve güzel. Bu yüzden paletin içindeki aplikatörü yumuşaklığından ve uygulama kolaylığından dolayı fırçalarımın yanına ekledim.

pastel nude far paleti blog
makyajodamm
Üst sıradaki 4 far mat yapıda, alt sıradaki 4 far ise ışıltılı yapıda. İri simleri yok ancak çok çok az minik simler barındırıyorlar. Göze uygulandığında belli belirsiz duruyorlar. 


far paleti günlük
makyajodamm
Sol kısımdaki farlar paletin üst sıradaki mat farları, sağ kısımdakiler ise alt sıradaki farlar. Yapıları genellikle yumuşak, ancak sert farlar da var. Tozutma konusunda başarılılar :) Makyaja önce gözlerden başlamak tercihim. 

Pigmentasyonlarına gelince kötü de değiller muhteşem de değiller ancak, bu uygulama sırasında bir artı oluyor. Üzerinden tekrar geçerek azar azar yoğunluk katabiliyorsunuz. Özellikle günlük doğal makyaj yapmak isteyenlerin sevebileceği tarzda bir palet. 

Crease bölgesine gölge vermek veya sadece sür çık olarak tek bir far kullanmak, kaş altı aydınlatmak, smokey makyaj yapmak, göz altına kalem gibi far sürmek.. Renklerden hoşlandıysanız, hiç düşünmeden alın ve elinizin altında dursun derim. Elimin en çok gittiği ürünlerden oldu bu palet.


2 yorum:

  1. Paletteki tüm renkler ayrı ayrı favori olacak cinsten, cidden bayıldım bu palete..

    YanıtlaSil
  2. ben çok sevdim sıkça kullandığım bir palet son zamanlarda..

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...