The Balm Put A Lid On It Far Bazı

Yazmakta çok geç kaldığım The Balm Put A Lid On It far bazı, uzun süredir kullandığım bir ürün. Gratis'te indirim olduğunu duyunca aklıma gelen ilk markalardan birisi The Balm. Özellikle far paletleri indirimde olunca çoğu zaman dayanamayıp alıyorum.

the balm
makyajodamm
Farlarını bu kadar sevdiğim bir markanın far bazını da almadan edemezdim elbette. Araştırdığım kadarıyla herkes çok memnundu. Bu beni iyice meraklandırıyordu ama indirimlerden geçtim, indirim yokken dahi Gratis'lerde bulamıyordum. Umudumu kesmişken karşıma çıkmıştı ve almıştım. 

the balm far bazı
makyajodamm
İç ve dış ambalajı her zamanki gibi The Balm markasına yakışır güzellikte. Tüp formunda olması hijyen açısından tabi ki kendini sevdiren bir özellik. 

the balm put a lid on it
makyajodamm
Ufacık bir miktarı yetiyor, ince ucu sayesinde ürün israfına izin vermiyor. Rahatlıkla ayarlayabiliyorsunuz. İlk sürüşte biraz ıslak bir his bıraksa da, kısa süre sonra kadifemsi bir hal alıyor ve göz farını daha güzel uygulamaya yardımcı oluyor. Kalıcılığı ise gerçekten mükemmel. Farı çok iyi tutuyor. Tabi ki diğer bazlar gibi, farın rengini daha güzel vermesini sağlıyor. Çok bereketli bir ürün. Eğer hala denemediyseniz; mutlaka bir şans verin derim. 
makyajodamm

2 yorum:

  1. en sevdiğim ve en güvendiğim far bazı ama son zamanlarsa aldığım ürünlerin daha yarısına gelmeden çöpe atıyorum her gün kullanmama ve çok güzel de saklamama rağmen kolayca bozuluyorlar :(

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...