Lancome Miracle Edp Parfüm

Lancome Miracle, çok sevdiğim parfümler arasında. Bloguma parfümlerle alakalı çok şey yazmadığımı fark edince bu güzelliği yazmaya karar verdim. 

lancome miracle parfüm
makyajodamm
Lancome Miracle parfüm, çoğu Edp parfüme göre daha kalıcı. Çiçeksi kokularda kalıcılık ne yazık ki her zaman tatmin edici sonuçlar vermeyebiliyor. Tenimde durdukça daha da güzelleştiğine inandığım parfümlerimden. 

Oryantal ve floral kokular sevenler için hoş bir seçim olacaktır. Parfüm hakkında söylenilenler ise şunlar; "Lancome Miracle çiçeklerin iç açıcı kokusuyla teninizi karşılarken, güzelliğinizi tropikal ve baharatlı notaların lezzetli birleşimiyle ön plana çıkarıyor. Litchiyle yapılan sulu meyveli açılış, oryantal kokular ve floral notalar... Lancome Miracle bayan parfümünde karşı konulmaz tatların dikkat çekiciliği sizi kendisine bağlayacak.

Gerçekten bu parfüme bu tanım mükemmel uyuyor. 

lancome kadın parfüm 2016
makyajodamm
Üst notada Litchi, frezya
Orta notada yasemin, biber, mandalina, zencefil, manolya
Dip notada ise Yasemin, misk, kehribar bulunuyor. 

lancome miracle parfüm yorumları
makyajodamm
Hem hafif, hem kalıcı bir koku. Aradaki çizgi iyi yakalanmış bu parfümde. İlk sıkıldığında kokusu biraz yoğun gelebilir ancak tenle hemen bütünleşiyor. Ben buradayım diye bağıran parfümler gibi olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Kesinlikle boğmuyor.

Gittikçe fresh, çiçeksi bir koku haline dönüyor, hafif ama çekici bir koku bırakıyor. Kıyafetlerime sıktığımda kalıcılığı çok daha fazla olmasına rağmen tenimle sanki kendi kokum gibi bütünleşmesi çok güzel. Ağır kokulardan hoşlanmayanların çekici, hafif ve bir o kadar kalıcı Lancome Miracle Parfüm'ü seveceklerini düşünüyorum. Gerçekten etkileyici bir yanı var ve sıktığımda kendimi daha temiz ve mutlu hissettiriyor. Sabah akşam kullanılabilecek bir parfüm. Yaz veya kış parfümü diyemeyeceğim çünkü o kadar hafif ve güzel bir koku ki, neredeyse her mevsime uygun benim için. 


3 yorum:

  1. Kokuyu daha önce denemedim ama içeriğinin aşırı floral olması sebebi ile çok kalıcı olmayabileceğini düşünüyorum. Misk'in verdiği etki ile belki biraz..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Şaşırtıcı bir şekilde bende kalıcı oldu :) bu yüzden yeri ayrı.

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...