Avon Be Fun - Be Romantic - Be Daring Parfüm

Avon'un sevimli ambalajlardaki Be Fun, Be Romantic ve Be Daring parfümleri şekerli meyveli kokulardan hoşlananlar için geliştirilmiş.

avon be romantic parfum
makyajodamm
Be Fun EDT, ismi gibi eğlenceli görünen renk renk puantiyelerle süslenmiş bir ambalaja sahip.  Moduna enfes armut, pembe frezya ve misk kokularını ekle, neşeli kişiliğini keşfet, kendin ol, eğlenceli ol! Diye tanımlanmış. 

Kokusu gayet güzel, ferah diyebilirim. Bunaltan bir kokusu kesinlikle yok. Hafif temizlik kokusu gibi. Meyve kokusunu rahatlıkla alabiliyorsunuz. İlk sıktığınızda kolonya gibi gelebilir ancak hemen sonrasında meyvemsi hoş bir kokuya dönüşüyor.

avon be fun parfüm
makyajodamm
Be Romantic EDT, soft kalplerle süslenmiş bir ambalaja sahip. Frenk üzümü, müge çiçeği ve sandal bitkisinin romantik kişiliğinle uyumlu karışımını keşfet. Okuyunca bile burnuna kokusu geliyor sanki insanın. Meyveli ve şekerli kokan bir parfüm. Buram buram kokup bunaltmıyor.

avon be daring parfüm
makyajodamm
Be Daring EDT, güneşte olgunlaşmış kuş üzümü filizleri, şakayık ve amber ile dünyayı fethet! Bir tek bende mi böyle saçma bir his oluşturdu bilmiyorum ama ilk kokladığımdan beri hala aynı şeyi düşünüyorum. Çocukluğumuzda köpüklü balonlar yapardık, içine deterjan eklerdik. İlk sıktığımda resmen o kokuya benzettim ben bu parfümün kokusunu :) Alkolü en çok bu parfümde hissettim. Durdukça hafifleşen bir çiçek kokusuna dönüşüyor.avon parfüm
makyajodamm
Parfüm spreylerinin içinde Avon yazıyor olması güzel düşünülmüş, sevimlilik katmış. Parfümler 50 ml. Çok fazla sıkmak gerekmiyor, "parfümle yıkanmak" durumu yok. 

Özet olarak, günlük olarak kullanılabilecek parfümler. Her parfümün kendine özgü tasarımı var ve parfümlerimin arasında pek sevimli duruyorlar. Kıyafetlerde kalıcılıkları oldukça iyi diyebilirim. Bittiğinde alacağın bir parfüm var mı aralarında derseniz Be Romantic derim. Avon'a teşekkürler!


2 yorum:

  1. Merak ettiğim kokular ama bi türlü alamadım :) Ben çiçekli hafif kokuları sevdiğimden Scent Essence yeşil olanı cok severek kullanıyorum fresh meyve ve çiçek sevenlere öneririm. Çooook öptüm kuzuş :*

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...