Flormar Triple Action Mascara 3 in 1

Bohemian Dream koleksiyonunda bulunan Flormar Triple Action Mascara 3 in 1, tek rimel, 3 etki mantığıyla tasarlanmış. Sadece uzatma veya hacim verme amaçlı olan rimelleri kullanırken mutlaka ikinci bir rimele ihtiyaç duyup istediğimiz sonucu almaya çalışıyoruz çoğu zaman. Bu yüzden oldukça pratik olduğunu söyleyebilirim.

flormar triple action rimel
makyajodamm
Bu şekilde, gayet hoş bir ambalaja sahip. 

flormar bohemion dream
makyajodamm
Plastik fırça sevenlerin beğeneceği bir rimel. Üst kısmında bulunan yuvarlak alanı çevirdiğinizde fırça düz iken kıvrımlı bir hal alıyor, bir kez daha çevirdiğinizde ise iyice kıvrımlı bir hal alıyor. Uzatma, kıvırma ve hacim verme vaatlerini yerine getiriyor mu diye sorarsanız, benim günlük olarak sıkça tercih ettiğim bir rimel oldu. 

İlk katta aşırı yoğun bir siyahlık vermiyor. Doğal duruyor, 3 aşamalı uyguladığımda takma kirpik gibi yapmıyor tabi ki ancak bariz bir şekilde belirginleştirip hafif kıvrık ve hacimli hale dönüştürüyor. Kirpikleri ayırma konusunda başarılı. İçeriğinde argan yağı ve zeytinyağı bulunuyor. 

Kirpik kıvırıcı ile kullandığımda etkisini daha çok seviyorum. Kirpik kıvırıcımı kullanmadan önce saç kurutma makinesine çok kısa bir süre tutuyorum (gözlerime zarar vermeyecek derecede, fazla ısıtmadan) ve sonra uyguluyorum sonuç daha bir güzel oluyor. 

Dökülme yapmıyor diyemem, maalesef yapıyor ama tüm göz altına yayılıp siyah siyah durmuyor. Az bir miktar alt kirpiklerimin köşesinde toplanıyor, bu kısa sürede olmuyor. Bir kaç saat sonrasında beliriyor. Makyaj düzeltme pamuğu ile temizliyorum. Alt kirpik demişken, alt kirpiklerime uyguladığımda o "az bir miktar" geçerli olmuyor baya dökülüyor. Alt kirpiklerime rimel uygulamak istersem genelde Max Factor 2000 Calorie kullanıyorum.Yıllardır vazgeçemediğim rimellerden birisi.

Fırçası biraz büyükçe olduğundan uygularken dikkat etmek gerekiyor. Bulaşma riski var. Kısacası üst kirpiklerimde sonucunu sevdim, pratikliğini sevdim, günlük olarak kullanıma uygun.


*Ürün denemem için gönderilmiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...