Kozmela Sigma Alışverişim

Kozmela, 27 Kasım Cuma günü birkaç markada indirimler yaptı. İlgimi çeken tek şey ise Sigma oldu. Aynı zamanda birçok sitede de indirimler oldu giyim vesaire alışverişleri yapmış olsam da, en çok sevindiğim alışverişim bu oldu. 

Uzun zamandır aklımda olan 3 ürün vardı. Sigma Beauty sitesinde de kargo ücretsizdi ancak yine de tercihimi Kozmela'dan yana kullandım beklemek istemedim. 27 Kasım'da verdiğim siparişim 30 Kasım'da elimdeydi.

sigma alışverişim 2016
makyajodamm
Sigma E25 Blending Brush, Sigma E30 Pencil Brush ve Sigma Spa Express Brush Cleaning Glove almak için siteye girdim. 

sigma seyahat boy karıştırma fırçası
makyajodamm
Almak istediğim E25 Blending Brush, Sigma Spa Express Brush Cleaning Glove yanında seyahat boy olarak hediye geliyordu. Bu yüzden kafadan eledim normal boyunu almayı. Çok memnun kalırsam büyük boyunu almayı düşünüyorum.

sigma e30 kalem fırça
makyajodamm
Sigma E30 Pencil Brush ve Sigma Mini E25 Blending Brush. Pamuk şekerini andırdılar bana. Yumuşacıklar. Kullanmak için sabırsızlanıyorum.

sigma fırça yıkama eldiveni
makyajodamm
Sigma Spa Express Brush Cleaning Glove (Makyaj Fırçası Yıkama Eldiveni), aklımı çok çelen ürünler arasındaydı. Elbette ki daha makul fiyata bulunabilecek alternatifleri var. Detaylı bir yazı hazırlamayı düşünüyorum bunun hakkında. Ancak yabancı vloggerlardan izlediğim kadarıyla hepsi ölüp bittikçe ille de Sigma dedim ve aldım. Benim için fırça temizliği artık daha eğlenceli bir hal alacak. Buradaki anlık kurtarıcı fırça temizleyicime ne dualar ettim belli değil ancak derinlemesine temizlikte şart oluyor. 


8 yorum:

  1. bayıldımm bunlara güle güle kullan :)

    YanıtlaSil
  2. Ben de Sigma'nın fırça temizleme eldivenini kullanıyorum. Ele hiç su değmiyor eldivende ama çok büyük oldupu için tam kavramak zor oluyor. Sizin aldığınız daha kullanışlı olabilir. Güle güle kullanın.

    YanıtlaSil
  3. İyi günlerde kullan Cancuuuuuum <3 Bakalım sevecek misin eldiveni :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...