Landoll Nashi Argan Yağı

Buradaki Saçhane alışverişimde almış olduğum Landoll Nashi Argan Yağı, kuaförümün tavsiyesi üzerine aldığım bir üründü. 

Argan yağının yararları saymakla bitmiyor. Kuru saçları nemlendiriyor, susuz kalmasını engelliyor. Aşırı yağ üretilen saç derisindeki sebum seviyesini dengeliyor. İnce telli saçlara hacim kazandırıyor, inatçı ve kalın telli saçların dolaşmasına engel oluyor ve kolay şekil almasını sağlıyor. 

Şekil almaktan bahsetmişken, fön öncesinde uygulandığında saçın şekillendirilme süresini kısaltıyor. Fön sonrası uygulandığında saça ekstra parlaklık veriyor. UV ışınlarına karşı tüm saç tiplerini koruyor.  

%100 doğal ve organik özlerden üretilen Argan yağı %47,1 Omega 9, %33,8 Omega 6 ve yoğun miktarda da E vitamini içeriyor. Günlük kullanıma ve tüm saç tiplerine uygun.


nashi argan yağı
makyajodamm
Saçlarımda kesinlikle ağırlık hissi yaşamadım. Uyguladıktan sonra saçta yağlı bir görünüm oluşturmuyor. Kokusu ilk kokladığımda biraz yoğun geldi ama, kısa sürede alıştım ve sevdim. Çok hoş ve kalıcı bir koku bırakıyor saçlarımda. Gün içinde de kokusu ara sıra burnuma geliyor. 

Saçlarımı yıkadıktan sonra hafif nemli kalacak şekilde kurutuyorum ve avucuma bir miktar yağ alıp uçlardan ortalara doğru masaj yapıyorum. (Kuru saça da bir kaç damla uygulayabiliyorsunuz.)

Fön çekeceğim zamanlarda önce Milk Shake Conditioning Whipped Cream uygulayıp fön sonrasında Landoll Nashi Argan Yağı'nı uyguluyorum. Fön çekmeden önce uyguladığımda ise, yukarıda belirttiğim gibi süreyi kısaltıyor. Saçlarımı canlı, parlak gösteriyor ve yumuşacık yapıyor. Yani her zaman benimle olan bir ürün oldu kendisi. Denediğim her şekilde memnun kaldım.

Fazla fazla kullanmaya gerek olmadığı için kolay bitmiyor.  Bittiğinde mutlaka alacaklarım arasında. Doğru bir tercih yapıp iyi ki bu yağı almışım. Henüz denemediyseniz tavsiye ederim.
2 yorum:

  1. yumuşacık yapması güzelmiş :)

    YanıtlaSil
  2. Ben sacimda badem ve aran yağını karıştırıp kullanıyorum saçı yumuşacık yapıyor bu markayı da denemek isterim :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...