Mac Twig Ruj

Bu sıralar en sık kullandığım ve makyaj çantama başka ruj alsam bile özleyip sürerim diye eklediğim ruj Twig. (Yazarken ruja karşıdan bakıyordu.) Neden bilmiyorum, bulunmayacak bir renk değil belki. Ama bu ruju kullandığımda kendimi daha güzel, iyi hissediyorum. 

mac twig
makyajodamm
Twig ruju gördüğümden beri aklımdaydı ve bir gün Mac mağazasının yolunu tutmuştum. Buradaki alışverişimde Twig diye girip 4 parçayla çıkabilmiştim. Olsundu. Cansu mutluydu :) 

twig lipstick
makyajodamm
Twig satin yapıda, dudaklarımı kesinlikle kurutmayan, ne çok parlak ne mat bir duruşu olmayan, kararında, çizgilere dolmayan bir ruj. Kalıcılık konusunda da tatmin edici.

Hafifçe sürüp dudağıma yaydığımda daha doğal bir görüntü elde ettiğim gibi, direk sürdüğüm zaman daha yoğun bir renk elde ediyorum. İki şekilde de kullanmayı çok sevdim.

mac twig satin
makyajodamm
Bittiğinde hiç düşünmeden gidip tekrar satın alacağım. Dudak kalemi kullanmadan da rahatlıkla sürülmesi, tatmin edici kalıcılığı, dişlerimi sarı göstermemesi günlük olarak kullanılabilen bir ruj olduğu içinde alınası diye düşünüyorum.


5 yorum:

 1. Son zamanlardaki favori rujlarımdan biri.Yapısı ve rengiyle çok joker :)

  YanıtlaSil
 2. Mac'in joker renklerinden biri bence,birçok farklı tonda makyajla çok iyi duruyor:)

  YanıtlaSil
 3. Tam benlik bir renkmiş. Teşekkürler :) ❤️

  YanıtlaSil
 4. ne kırmızı ne turuncu ne kahve çok değişik bir renk canım :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...