Makyaj Organizeri ve Kapaklı Fırçalık Alışverişim

Bir gün instagram etiketlerini dolaşırken, Vpleksihome sayfasına denk geldim. Daha önce hiç instagram üzerinden alışverişim olmamıştı. Direk almak istediğim kapaklı fırçalık ve genişçe makyaj kutusunu görünce kaçırmak istemedim. Öncesinde Aliexpress, Ebay gibi sitelere baktım ama fırçalık konusunda pek bir sonuç alamadım vazgeçtim. Birde beklemesi vardı tabi, olan olsun artık diyerek siparişimi verdim. (Havale/eft ile faturalı çalışıyorlar.)

makyaj malzemesi düzenleme
makyajodamm
3 çekmeceli kulpsuz organizer 69 tl, kapaklı fırçalık 36 tl.

makyaj fırçası düzenleyici
makyajodamm
Buradaki Koçtaş organizerlerden daha geniş. Böyle bir organizere de ihtiyacım olduğu için bunu tercih ettim. Gelir gelmez içlerinin tozunu aldım, temizledim ama dışlarını üstün körü silerek içini doldurdum fotoğraf çekmek için. Belki güvenilir bir yer arayanlar ve alışveriş yapmaya cesaret edemeyenler vardır diye paylaşmak istedim. Fotoğrafta da göründüğü gibi, 3 çekmecede de bölmeler var. O bölmeleri ister çıkarabiliyorsunuz, isterseniz sağa sola yada ortaya kaydırabiliyorsunuz.

kapaklı makyaj fırçalığı
makyajodamm
Kapaklı fırçalık ise, fırçaların tozlanmaması için güzel bir seçenek. Şeffaf olması da bir artı tabiki. Nerede ne var rahatlıkla görebiliyorsunuz. İçinin geniş olması sayesinde birçok fırçamı rahatlıkla bir arada tutuyor.

makyaj organizeri
makyajodamm
 Fırçalık içinde de bu şekilde ayrı bir aparat var. Kutuyu üçe bölüyor. Küçük ve büyük fırçalarınızı ayrı ayrı koyabiliyorsunuz. Bunu kullanmakta isteğe bağlı. Bu yönden ayrıca sevdiğim ürünler oldu. Oldukça kullanışlı ve makyaj masamda güzel duruyorlar. İstediğim ürünü görebiliyorum ve kolayca ulaşabiliyorum. Benim çok içime sinen bir alışveriş oldu.
7 yorum:

 1. Güle güle kullan bebeeeeeeek! Benim de almam lazım hele ki fırçalık! :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederimm :) Almanı tavsiye ederim canım :*

   Sil
 2. Kapaklı fırçalık aklımda ama önce fırçalarımı tamamlamalıyım diye duruyorum:))))

  YanıtlaSil
 3. kapaklı fırçalık çok mantıklı tozlanıyorlar çünkü

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel bir yazı olmuş.Bende bu tarz bi hesaptan almayı düşünüyordum ama Koçtaş'ta stoklar yenilenince ordan aldım :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...