Flormar Make-up Fix Makyaj Sabitleyici Sprey

Flormar'ın denemem için gönderdiği makyaj sabitleyici spreyini elimdeki ürünler bitince deneme fırsatı bulmuştum. Fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi gayet sade bir ambalajı var. Make-up Fix sprey, makyajı sabitleyerek gün boyunca kusursuz görünmenize yardımcı olmayı vaadediyor. Yapışkanlık hissi bırakmaz yazıyor oluşu da beni meraklandırmıştı. Papatya çiçeği, salatalık suyu ekstraktları ve Bisabolol ile cilde rahatlık kazandırıyormuş.  (Bisabolol, kızarıklığı engellemeye ve cildi rahatlatmaya yarıyormuş.)

makyaj sabitleme
makyajodamm
Sprey kısmı oldukça güzel. Sıktığınız zaman su gibi fırlayıp gitmiyor, eşit dağılıyor. Makyajımı yaptıktan sonra yüzüme çok yakın olmamasına özen göstererek çalkaladıktan sonra sıktım, kokusu fena değildi ancak koku hassasiyeti olanları rahatsız edebilir. 

Yapışkanlık hissini kesinlikle yaşamadım. Ama üründen memnun kalmadığımı söyleyebilirim. Çünkü cildimde hiçbir etkisini göremedim. Anlık bir ferahlık dışında. Bir süre sonra keskin bir alkol kokusu almaya başlamıştım ve kullanmayı bırakmıştım. Bitirmek için kendimi zorlayamadım. Maalesef benim için bu ürün hayal kırıklığı oldu. 

3 yorum:

  1. evet bana da yoğun bir alkol kokusu geldiği için kullanmayı bıraktım bunu..

    YanıtlaSil
  2. Kokusu oldukça yoğun, bende sevemedim :/

    YanıtlaSil
  3. Daha önce kullanıp memnun kalan görmedim.. Bir kere denemiştim de sevemedim malesef

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...