Alışveriş (Gratis, Rossmann, Cosmetica)

Bu sıralar cildim gereğinden fazla kurumaya başlayınca, nem desteği verebilecek ürünlere yöneldim. Gratis'e bir maske ve beyaz göz kalemi almak için girmiştim. Daha önceden kullandığım maskelerden almak yerine farklı bir şey bakmak istedim.

quick dry maske
makyajodamm
Bu güzel ambalajlı Quick Fix Facials Mega Moisture Mask, Mega Nem Maskesi görür görmez dikkatimi çekti. Kuru ve neme susamış ciltler için olduğu yazıyor. Bu maskelerin yağlı ciltler, gözenek problemli ciltler gibi bir kaç çeşidi daha vardı. İngiltere'de üretilmiş. Kullanmak için sabırsızlanıyorum desem yeridir ama, çok büyük beklentiye girmemeye çalışıyorum. Fiyatı 17 küsürden 9,90'a inmişti.

Bir de essence kajal 04 white göz kalemini aldım. Aslında asansörlü kalemlerinden olsa mükemmel olurdu çünkü çok memnunum. Özellikle bu beyaz kalemi seçmedim, memnun kalır mıyım bilmiyorum. Fiyatı 3,75tl.

essence jel ojelerinden 10 true love, göz kalemini aldıktan sonra gözüme çarpınca onu da almış bulundum. Fiyatı 2,95tl.
Pastel'in 139 numaralı ojesi de arkamdan ağlardı. Fiyatı 3,50tl.

Rossmann'dan sadece iki tane oje aldım. Asıl almak istediğim ürün kalmamıştı. Rival de Loop Young standında gözüme çarpan tek şey bu iki oje oldu. Çok tatlı görünüyorlar.

Rival de Loop Young Glitter Heart Breaker oje 06 glamour d'amour 
Rival de Loop Young Sand oje 03 nightfever. Tanesi 4,99tl.

dudak kalemleri
makyajodamm
 Gelelim Cosmetica alışverişime. Dudak kalemlerine olan ilgim fazlasıyla artınca çok kullanmaya başladım ve ne zamandır aklımda olan ürünleri denemek istedim. Golden Rose Dream Lips ve daha önceden de kullanıp memnun kaldığım Waterproof Lip Pencil asansörlü dudak kaleminden aldım. Note dudak kalemlerini daha önce kullanmamıştım. İki tane de bu markadan denemek istedim. Toplamda 10 tane dudak kalemi alarak alışverişimi bitirdim ve elime ulaştılar, kullanmaya başladım. Yakında yazıları gelecek.

golden rose dream lips dudak kalemleri
makyajodamm
 Numaralarını merak edenler için, fotoğrafını çektim. Birbirlerine çok yakın görünseler de dudakta farklı duruyorlar. İstediğim rujla istediğim rengi de verebiliyorum, ruj gibi de kullanabiliyorum. Yine çok memnun kaldığım bir alışveriş oldu.11 yorum:

 1. Güle güle kullan canım.Maske hakkında yorumlarını merak ediyorum.Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 2. Güle güle kullanın 😇 ojelere ayrı bayildim😍

  YanıtlaSil
 3. baya bir çok kalem var çok seviyorsunuz demekki :)

  YanıtlaSil
 4. güle güle kullan canım :-)))

  YanıtlaSil
 5. Güzel günlerde kullan maskeden çok fazla beklentiye girmemeni tavsiye ederim gerçi ciltten cilde değişir ama ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bende fazla beklentiye girmemeye çalıştığımı yazmıştım. Bakalım :) Teşekkürler.

   Sil
 6. Hepsini iyi günlerde kullanın :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...