Maybelline Color Sensational & Color Sensational Matte Rujlar

Geçenlerde sürpriz bir kargo kapımı çaldı ve severek kullandığım Maybelline Color Sensational rujlarıma yenileri eklenmiş oldu. 

maybelline
makyajodamm
 İçinden 3 normal seriden, 3 tane de mat seriden ruj çıktı. Mat rujlarını daha önce kullanmadığım için bu yazıyı biraz geciktirdim.

maybelline color sensational
makyajodamm
Kırmızının tonları sık kullandığım renkler. Maybelline Color Sensational Mat seriden 975 Divine Wine alınacaklar listemdeydi. En çok ona sevindiğimi söyleyebilirim.

maybelline mervenin ruju
makyajodamm
Mat serideki rujları sıkça kullandım ve dudaklarımı kurutmadılar. Yapıları tebeşir gibi sert değil, sürümleri oldukça kolay. Ancak şöyle bir durum var ki, çoğu koyu renk rujlarda olduğu gibi saten ve mat serinin ikisinde de dişe bulaşma riski var. Ruju sürdükten sonra bir peçete yardımıyla dudak içindeki fazlalığı almanız gerekiyor. 

Kalıcılıkları tatmin edici, hemen uçup gitmiyorlar. En nefret ettiğim olay olan dudak ortasından silinip kenarlarda çerçeve gibi kalma durumu olmadığı içinde elimin sık gittiği rujlardan oldular.

maybelline adriana ruju
makyajodamm
Merve'nin kırmızısı 547 numara Pleasure Me Red, Adriana'nın kırmızısı 965 numara Siren in Scarlet. İkisi arasında bir seçim yapacak olsaydım, 547 numarayı tercih ederdim.

maybelline mat rujlar
makyajodamm
Bir diğer güzel yanları da, kokuları aşırı belli olmasa da tatlı tatlı kokmaları. Çizgilere dolmamaları ve renk skalasının geniş olması. Her ten rengine uyabilecek renkler bulmak mümkün. Kırmızı rujlardan hoşlananların, makyaj koleksiyonunda olması gerektiğini düşünüyorum.

makyajodamm

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...