Orjinal Parfümlere Uygun Fiyatlarla Sahip Olmak!

Herkesin bildiği gibi, internet üzerinden orjinal parfüm alışverişi yapmak biraz riskli bir iş. Örneğin 300 liralık bir parfümü, fiyatı mağazadakilerle hemen hemen aynı diye orjinal sanıp alan kişiler azımsanamayacak kadar çok. 250 lira verip size gelen parfümün doldurma parfümden bir farkı olmadığını fark ettiğinizde geç olmuş oluyor. Paranız çöpe gidiyor.


Orjinal parfüm kullanmaktan vazgeçemeyen takipçilerimle araştırdığım bir siteyi paylaşmak istedim. Orjinal ve outlet parfüm satışı olan İyi Parfüm sitesini keşfettim. Parfümlerin %100 orjinal bandrollü ve hiç kullanılmamış ürünler olduğu belirtiliyor. Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo avantajı da var.

Daha önce duymayanlar, bilmeyenler için; outlet parfümler %100 orjinal bandrollü teşhir ürünleri. Outlet kategorisindeki teşhir ürünlerine tester parfüm deniyor. Tester parfüm, mağazalara girdiğimizde test etmemiz için bekleyen kapaksız parfümlere deniyor. Bazı markalar, parfümlerini mağazalara kapaksız olarak gönderiyor. İyi parfüm, lojistik depolarında parfümlerin havayla temas etmesini önlemek adına şişeler için özel üretilen kapaklar ekliyor. Orjinal parfümden farkı olmayan tester ürünleri satın almak isteyen müşterileri için, internet üzerinden uygun fiyatla hizmet veriyorlar. (Mağazalarda tester ürünlerinin özel bandrolleri olduğu için satılamıyor, internet üzerinden açılmamış halde elinize geliyor.)

Ayrıca tester parfümler normal bir orjinal parfüme göre iyi izlenim bırakabilmesi için %5 daha fazla içerik ve esansla üretiliyor. Bunu bilmeyen yok sanıyorum :) Orjinal parfümler mağazalara gönderilmeden hemen önce bandrol ve barkot etiketlerle kontrol altına alınıyor. Orjinal tester parfümleri herkes temin edemiyor. Bu sebeple stoklar kısıtlı oluyor. İyi Parfüm, 1998 yılından beri Türkiye'deki birçok perakende mağazasına parfüm tedarik ediyor. Teşhir ürünlerini temin etmekte sorun yaşamıyor.

Orjinal parfümü orjinal olmayan bir parfümle ayırt etme konusuna değinecek olursak, parfüm şişesini karşınıza aldığınızda ilk bakmanız gereken valf kısmı. Valf; parfümü şişe içerisinden püskürtme bölümüne kadar ulaştıran mini hortumun adı. Orjinal bir parfümde hayalet valf kullanılır, püskürtme pompası şeffaf olur. Şişeye baktığınızda görünmesi zordur. Sahte parfümlerde ise bunu görmeniz mümkün olmuyor. 

Müşteri hizmetleri oldukça ilgili, her türlü sorulara cevap veriyorlar. Sitelerinde sağ alt kısımda canlı destekte bulunuyor.Güzel, akılda kalıcı ve çekici bir koku arayanlar için, benim önerim Lancome La Vie Est Belle. Kalıcılığı Edp olmasının hakkını veriyor. "Hayat güzeldir" felsefesiyle tasarlanan Lancome La Vie Est Belle, mutluluk verici etkilere sahip deniyor. Ve kesinlikle öyle. Kendinizi temiz, ferah ve güzel hissediyorsunuz. 

Parfüme buradan ulaşabilirsiniz.

"Olivier Polge, Dominique Ropion ve Anne Flipo'nun 5000 koku versiyonu denemesinin ardından yarattığı seçkin bir kokudur." Bu açıklamayı ilk okuduğumda şişesi ve notalarından sonra dikkatimi çeken üçüncü şey olmuştu. Bittiğinde tekrar aldığım nadir parfümlerden. 

Ana notalarını İris oluşturuyor. Baskın zambak notası ve Palida süseni, Yasemin zambak özütü, portakal çiçeği özütü ve paçuli esanslarının birleşimi ile güzel bir uyum yakalıyor. Armut, şeker çubukları, vanilya frenk üzümü ve badem şekeri ile %50 oranında doğal kaynaklardan oluşuyor. Yazarken bile İstanbul'daki evime gidip koklayasım geldi desem yeridir :) 

http://www.iyiparfum.com  sitesinden ürünlere bakabilir, haklarında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...