Avon Kadınlar Günü Alışverişim

Uzuuun bir süredir burada olmayışımın güzel bir sebebi var. 

Evlendim ve geldim :) 

Bir yuva kurmak haliyle zor oluyor. Tabi bir o kadar da zevkli. Her şeyin yerini bulması, alışması, benimsemesi.. Böyle uzar gider. Çok şükür istediğim gibi oldu herşey.

Instagram da paylaşım yapsamda blog yazmak kadar keyifli değil. Sadece daha pratik olmasından dolayı orayı tercih ediyorum bazen. Lafı çok uzatmadan kadınlar gününde yaptığım Avon alışverişimden bahsedeyim artık.


kadınlar günü 2017
makyajodamm
İndirimler çok güzeldi, daha önce kullandığım birkaç ürün ve hiç kullanmadığım ürünleri içeren keyifli bir alışveriş oldu.

avon erkek parfümü
makyajodamm
Avon Men 2 si 1 arada tıraş köpüğü & yüz yıkama jeli, Fullspeed limited edition parfüm ve Avon Senses Odour Neutralising teknolojisi içeren saç & vücut şampuanı paket haliyle indirimdeydi. Eşime minik bir hediye diyelim. Kokularını çok beğendim. Paket fiyatı 32,95tl.


avon sia takı seti
makyajodamm
 Sia takı setini görür görmez sepete atmıştım. Beklediğimden daha güzel görünüyor. Fiyatı 24,95tl.


avon rimel
makyajodamm
 Avon True Colour Perfectly Matte rujlarında ne zamandır gözüm vardı. Renkleri çok hoşuma gidiyor. En beğendiğim iki rengini aldım. İlerleyen fotoğraflarda isimleriyle görebilirsiniz. Adet fiyatı 14,95tl.

Uzun zaman önce bayılarak kullanıp bittikçe aldığım Spectralash (16,95tl.) ve Supershock (14,50tl.) rimelleri tekrar edindim, özlemişim. Kesinlikle harikalar. Yakında yazılarını yazarım. Avon True Colour Superextend Lengthening rimel ise yine bir paket alışverişimin içinde geldi. (Femme parfüm, nemlendirici kremsi duş jeli ve vücut losyonu ile birlikte paket fiyatı 39,95tl.)


avon femme edp
makyajodamm
 Avon Femme parfüm ve vücut losyonu, ilk defa kullanacaklarım arasında. Daha önce birçok parfümünü kullanmıştım. Şans vermek istedim. Notaları hoşuma gitti. Kalıcılığı konusunda şuan birşey yazamayacağım. Ayrı bir yazımda kullandıktan sonra paylaşırım.

little sequin dress
makyajodamm
 Daha bir sevdiğim parfüme geldik, Avon little sequin dress parfüm. Yine notaları benlikti ve beklediğim gibi bir koku. Çiçeksi & odunsu bir kokuya sahip. Açıklamayı okuyunca zaten kokuyu almıştım. "Enerjik turunçgillerle, zarif gardenyanın ve seksi sandal ağacının buluşması" Vücut losyonuyla birlikte paket halinde aldım. Paket fiyatı 40,95tl

avon marvelous mocha
makyajodamm
Avon True Colour Perfectly Matte rujların güzellikleri diyorum! Fotoğrafları akşam üzeri çektiğim için istediğim verimi alamasam da, ayrı bir yazımda haklarını vereceğim.

avon perfectly mat rujlar
makyajodamm
Soldaki Pure Pink, sağdaki ise Marvelous Mocha. Kapış kapış giden rujlardan biri. Gerçekten de bu değeri hak ediyormuş. Gelir gelmez uyguladım ve yapısını, dudakları kurutmamasını ve rengini gayet başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Adet fiyatı 14,95tl.

avon magnolia
makyajodamm
Avon Senses Kremsi Duş Jeli yukarıda yazdığım gibi paket içindeydi. Kullanmak için biraz beklemem gerekecek çünkü sırada çok ürünüm var. Avon Care Pink Magnolia E vitamini ve gliserin içeren el, tırnak ve kütikül kreminin kokusunu beğeniyorum. Zaten yapısını biliyordum. Günlük olarak kullanılabilecek hoş ve boş olmayan yeterli gelen bir krem. Fiyatı 5,50tl. Bu arada bütün kadınların kadınlar gününü kutlarım. Hayatı güzelleştiren kadınlardır, makyajı güzel olmak için değil, sevdiği için yapandır kadın. Hiç bir makyaj içten bir tebessüm kadar güzel olamaz.

6 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...