Bioderma Şampuan

Bioderma’nın kuruluşu 70li yıllara denk gelir. Biyoloji ve dermatolojiyi birlikte kullanarak bu alanda öncü konumuna gelmiştir. Markanın çıkış noktası cilde saygı göstermek ve cildin sorunlarını kendi potansiyeli içinde çözmesine yardım etmektir. Bunun için savunmayı güçlendiren özlerden faydalanır.
bioderma ürünleri
makyajodamm
Bioderma Formülleri Ayrıcalığı

Bioderma Photoderm gibi çok özel serileri barındıran marka 8 ilkeyle ürünlerini hazırlar. Bunlardan ilki sorunların kaynağına yönelik, dermatoloji ve biyoloji uzmanlarının hazırladığı biyolojik patentler ilkesidir. İkinci olarak cilde kötü etki eden maddelerin giderilmesine yardım eden dermatolojik ileri formülasyon ilkesi gelir. Bioderma, dermatolojik güvenlik ilkesiyle meydana gelen sorunlara karşı güçlü bir direnç geliştirilmesini sağlar. Bilimselliği kabul edilen bileşenler, defalarca testlerle kanıtlanmıştır. Ayrıca bu bileşenlerdeki ham maddeler özel olarak seçilmektedir. Ham madde seçimi titizliği ilkesi de bunu açıklar. Sağlık kurumları, derneklerin kurallarına uygun şekilde üretim yapılması ve soru işaretlerine yer vermeyen etkinlik testleri diğer bir ilke olarak karşımıza çıkar. Bioderma ürünleri alergolog ve toksikologlar tarafından yapılan klinik deneylerle hazırlanır. Formüller hazırlanırken köken ve bileşenler bazı standartlar dâhilinde değerlendirilir ve buna da toplam izlenebilirlik ilkesi adı verilmektedir.
Bioderma objektif bir markadır. Kendi ürünlerinden bağımsız olarak değerlendirmeye açıktır ve bu durum gelişmeye de ne kadar meyilli olduğunu gösterir.

Bioderma Şampuan Ürünleri

Saç dipleri için özel olarak geliştirilen Bioderma Şampuan serisi tüm saç tiplerinin beklentilerine yönelik yanıt vermeyi hedefler. Sadece kirden arındırmakla kalmayan ürünler, aynı zamanda saçın kökten uca beslenmesinde ve dökülme, kepek, cansızlık gibi sorunların giderilmesine katkıda bulunmaktadır. Node serisi olarak da bilinen bu gruptaki bazı ürünlere göz atmakta yarar var.

Bioderma Node

Node P Kepek Giderici Şampuan, kuru ve yağlı kepek sorunu olan saçlar için geliştirilmiştir. Kepek oluşumuna engel olur ve saçı besler. Düzenli kullanım sonrasında gözle görülen etki yaratır. Node S Yıpranmış Saçlar İçin Krem Şampuan, mevsim geçişleri, boya benzeri durumlar nedeniyle yıpranan saçlar için hazırlanmıştır. Kuru saçlar için güçlü bir nem desteğidir. Saçsa parlaklık, esneklik kazandırır. Bioderma Node DS Cream, deride meydana gelen kepek sorunlarının giderilmesine yardım eder. Rahatsızlık hissini giderir ve kaşıntıyı yatıştırır. Node Fluid Şampuan, bütün saç tiplerinin kullanımı için uygundur. Saçları temizler ve parlatır. Nem dengesini saça kazandırır. Node S Yıpranmış Saçlar İçin Konsantre Maske, kuru ve yıpranmış saçlar için tatlı badem yağı içeren besleyici maskedir. Saça yumuşaklık kazandırır, hafiflik verir. Node A Mask Hassas Yıpranmış Saçlar İçin ürünü, kuru ve yıpranmış saçlara özel olarak geliştirilmiştir. Saça parlaklık ve hacim kazandırır. Saç derisini besleyerek eski sağlığına yeniden kavuşmasını sağlar. Bioderma Node G Yağlı Saçlar İçin Şampuan’ın özellikleri ise şöyle sıralanabilir:
  • Çocuk ve yetişkinler için ideal kullanım sağlar.
  • Yağlanmaya meyilli saçları arındırmaya yardım eder. Saç derisinde ve kıl köklerindeki sebum dengesizliklerini giderir.
  • Saç derisini temizlerken tahriş ya da kepeklenmeye neden olmaz.
  • Formülünde DAF kompleksi yer alır. Ayrıca anti-statik etken maddeler vardır ve adaçayı içerir.
  • Parfüm gibi deride alerjiye neden olabilecek maddeler içermez.
  • Saça canlılık, parlaklık katar.
  • Hava, güneş gibi etkenler saç derisini etkileyerek saçın canlı görüntüsünü kaybetmesine neden olur. Bu gibi durumlar için doğru ürünle onarım yapılmalıdır. Node G Yağlı Saçlar İçin Şampuan saça doğru müdahale için özel olarak geliştirilen bir üründür.
  • Saç köklerini onarır, ihtiyacı olan bakımı sağlar.
Ürün Kullanım Önerileri

Şampuan kullanımında en iyi sonucu almak için kendi saç yapınıza uymayan ürünlerden uzak durunuz. Önceden nemlendirilmiş saça kullanım talimatlarındaki sıklıkla uygulayınız.

Bioderma ürünlerini nereden satın alabilirim?

Online siparişlerinizi güvenle nar ecza dan satın alabilirsiniz. Şuan %20 indirimli olarak satılıyor.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...